Svaka cast starac i nemoj da te more rokovi, slazes sebi za gust i ona poznata BTK za sve bit ce to prava raketa a pogotovo druga.
P.S dolazim na zaluzane da ti skinem dizela s trona osim ako...... otom potom
Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk