Evo nekoliko slikica sa 18. susreta Alfista u Zagrebu (05.04.2009.godine)
- Na susretu alfista između stotinjak alfi žiri sastavljen od starih provjerenih alfista izabrao je moju ljepoticu za najljepšu alfu
u kategoriji "aktualni modeli"

- Održana je i vožnja spretnosti u kojoj sam zauzeo 10 mjesto, sa čime sam jako zadovoljan s obzirom da je staza bila
spora i zatvorena pa je bila dosta teška za dugačke i velike aute, a moja 166-ica je bila najduža alfa koja je učestvovala u vožnji spretnosti




Evo i par "filmića"(snimaka) same vožnje na kojoj zahvaljujem kolegama "Isusu" i "Kekeu"

(kvaliteta snimaka je malo lošija ali sve se vidi

)
