Bok ekipa, svima veliki pozdrav.
Malo mi nešto zuji u ljubimcu a radi se od alf 147 jtd, 85 kw. Naime prije dan dva sam očuo zujanje pri vožnji, onako kao oštriji zvuk al kažem ne toliko glasan. S normalno glasnim radiom teško se primjećuje. S povećanjem okretaja zvuk se pojačava ali nikad nije ono preglasan. Iskreno ne znam s čim bih ga usporedio. Uvelike se razlikuje od zvuka remena koji se se primjerice čuje u starijih auta kad se smoči... Nekakvo zujanje kao nekog insekta ili možda najbolji opis kad u onih auta s daljinskim upravljačem...
Jel' tko imao iskustva? Svaki savjet je dobro doša! Hvala ekipa i veliki pozdrav!!