Očito mi je zadnja tema izbrisana, pa ću probat u ovu rubriku.
Dakle, pozdrav!
Imam problem da mi lijevi xenon (bixenon bi triba to bit) treperi i ugasi se. Ugasim svjetla, ponovo upalim i onda malo radi pa se opet ugasi. Je li to do balasta? I di da to nabavim, kolika je cijena popravka?
Unaprijed hvala!