0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
740 kn preko eKupi gy eagle f1 225 45 17 . Ja uzeo!Sent from my ajfon
Mala anketa. Kako vam je ova kombinacija boja sa slika? Meni je fenomenalna, bas kujemo ratni plan...
Ma jok... Tisina Bozja i samooo gripSent from my ajfon
Ajde nemoj covjeku temu gadit budem bez brige, makar sam ja realan... Ak nevalja velim da ne valja ak valja onda i to kazem..Sent from my ajfon
Privikavam se jos na kretanje, dakle prva i lagano. Ne ide bas bez gasa to jest zatrese. No vozim tek 3 dana.Boris i drugarica kazu da je sada mnogo bolje nego nakon montaze.Sa ovom snagom odradio auto 5 tis km. Nema znakova klizanja.Za sad sve 5.Uostalom probas sutra....se vidimo na wg
Dvije sestre blizanke, jedna malo brza a druga sporija :(Image removed from quote.)(Image removed from quote.)
Otisao si rano. Kasnije se silvija htjela trkati u jeger...falio si priliku