Pozdrav ekipa.
Imam problem sa svojom Alfom ovih zimskih dana. Naime hladna jako teško pali. Auto je preko noći u garaži, toploj, znači nije na velikoj zimi nikada.
Kada je zagrijana upali normalno (imao sam dosada TDI-a, pa mi je i to kad je zagrijana bilo čudno dok mi nisu rekli da tako ti commom rail motori pale, kao malo duže nego TDI.)
Međutim ujutro, tj mrzla dosta teško upali, treba joj par sekundi i to se muči.
Reparirao sam alnaser, stavio nove četkice, pikse, i on je dobar, lijepo vrti ali ona se i dalje hlanda muči, i kad upali malo koda slupa. Nikakva lampica se ne pali, od grijača ili nečeg, ako je uopće ima, 98. godina.
Grijače mi je majstor gledao pred zimu i tada su svi bili dobri, imali su struju na žici.
E sada, čuo sam dosta verzija priče, da je loša kompresija, da je u međuvremenu prošao koji grijač (sada ih nisam gledao), da možda ne dobiva neki grijač struju, da mi je možda automatski ćok pokvaren (jer kada se upali tako hlada odma normalno radi, nisu obrtaji veći nego kad je zagrijana) itd.
Može li mi netko pomoći u tome?
Hvala unaprijed.
LP