Da preveliko! Ja sam se prestravio kad sam dosao nazad do Lastovčića po auto

Lupio se po čelu, Šta sam ovo montirao??? ....Ali u biti i nije tako loše kad se navikneš :

Barem se svi zapitaju kad vide: Pa koji je motor unutra?
Neznam točno koliko sam platio, doma su mi računi a sad sam na brodu.
Uglavnom daje 5 godina garancije (isto kao i Supersprint :hehe: )
Evo sad sam vidio da sam napisao cijenu u temi Tuning & styling / Odg: Chip tuning.
1700kn