Znači poseban porez na vozila (CO2+kategorija vrijednosti auta), pa COC (dal njega naplate oni koji ti prodaju auto ak ga imaju?) pa utvrđivanje sukladnosti, i još na kraju 5% poreza?
Znači opet smo po nečemu posebni.
Daj navedi onda koje su cifre u pitanju tam na forumu, počevši od cijene auta, troškova dovoza, dadžbina, izgubljenog vremena...