Jao Marac ... Pričali smo danas, a ja sam ti poslao jednu ili dvije privatne poruke, e-mail preko njuškala i zvao sam te na navedeni (krivi broj) broj 15-tak puta!!
Što reći ... kupio sam Alfu! 147 JTDm 16V, pet vrata, full oprema, koža, grijanje sjedala, auto. klima, parking senzori, tempomat, ljetne (dvije Continental Contisportcontact, dvije Bridgestone Potenza)/zimske gume (Goodyear Ultra Grip 8), alu/čelične felge, svi servisi ovjereni kod Alfa Romeo generalnog zastupnika, čovjek mi je platio 5 dana tablice, COC dokument sam dobio. Uglavnom, zasad sam EKSTRA zadovoljan!! Ništa ne lupa, škripi. Auto leti.
NAPOMENA!!: Ogromna zahvala ANTONU na ogromnoj pomoći. Relativno sam nov član foruma, no, čovjek me prihvatio kao da se poznamo 50-tak godina, dao mi brdo savjeta, pomogao, spreman bio otići samnom u Njemačku u roku odmah, malo je drukčije ispalo spletom okolnosti, no, ogromna preporuka svima oko Antona. Prvi auto koji mi je preporučio, nakraju sam ga i kupio. Velika HVALA!!
LP,
Tomislav