kao npr?
stvarno hočeš znat

:
prvo kad sam je kupio nakon 146km mi se rasipala mašina,nakon generalke sve složeno picikato,nakon tjedan dana na semaforu mi provrti lager na radilici

tap opet nazat u servis kod frenda tap karter dolje komplet novi lageri sve složimo i nakon jedno mjesec dana na putu prema osijeku počne trokirat dođem nekak jedva ko jelen do doma i imam kaj vidjet.dvije od cetri bobine ne rade

ajd uspijem nabavit bobine dam počistit injektore očistim klapnu na usisu(posto je bila sva masna i čađava) sve složim gatrag i za dva mjeseca mi odje** debimetar sav lud čupam ga dolje pogledam piše Bosch(normalno česme švapsko krepalo

) nabavim u italiji isti takav novi metnem sve ok , al ne zadugo

par mjeseci poslje auto mi se kad je hladan čuje ko je*** golf 2 GTD

mislim si kaj je sad

: ola famozni varijator faze ventila

nabavim set za reparaturu za 43kn naje*** se da skinem varijator kompić ga reparira metnemo ga nutra i napokon sve ok.al nije to sve neda mi se pisat o misterioznom nestanku ulja u servu i sl. ....
uglavnom

al nebi je mjenjo za ništa
edit : pogledaj sad koji je ovo vremenski period

najviše godinu dana .