Evo male nadopune, naime nabavio sam kablove i bobine, jer su moji kablovi bili koma a to nisam ni znao, jer ih nisam gledao kod kupnje, jedan je bio izoliran sa izolirkom, a jedan nije dobro sjedao na priključak od bobine. Uzeo sam polovne kablove i zamjenio jednu bobinu, koja je kod mene imala malu pukotinu, iako mislim da je bila ispravna. Auto se doslovno preporodio, žalosno je da ja nisam ni znao kako taj motor (1.4 ts) zapravo treba ići, jer sad grize, prima gas ko lud , mirno radi, fino razvija brzinu i snagu. Eto za sada toliko, sada ću pratiti što će se događati u vožnji, ali nadam se da je to rješeno.