Evo neki dan opet vidio kvadratnu tal. tablicu na bregani, neki slavonci kupili u italiji c-klasu 220cdi karavan.
Ako znaš proceduru ništa nije komplicirano, osim prvog puta

Nego jel zna tko cca kolika bi bila davanja na uvoz, znači sve do registracije u postocima na cijenu.
Jedan auto me zanima, košta 16000e, ima 218ks i 159g/km co2, euro4, 2006godište.
Bi prošao ispod 20000

: