22-06-2026, 05:06:44

Autor Tema: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??  (Posjeta: 58877 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Greco

  • Trade Count: (+2)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1040
  • Karma: 99
  • Spol: Muški
  • 156 sp 2.4 m-jet
    • Apsyrtides
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #300 u: 11-10-2013, 12:59:42 »
subito.it to ti nešto tipa našeg njuškala.
"There's nothing the world needs less and there's, nothing I want more..."
 

Offline Antonio

  • Član Alfa Kluba 12
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 3996
  • Karma: 146
  • Spol: Muški
  • 159 2.4 JTDm TI
    • Crikvenica
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #301 u: 11-10-2013, 13:09:07 »
Koliko sam ja upucen, talijani nemaju pandan zoll, dakle izvoznim ili privremenim tablicama.

Oni su valjda jos kompliciraniji od nas, zato najbolje slepa ili prikolica.
 

Ivan0047

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #302 u: 11-10-2013, 13:17:56 »
@greco hvala za oglasnik,vec sam nasao nesto :D

http://www.subito.it/auto/alfa-romeo-147-ancona-71923359.htm

jel i za ovakvu soluciju idu sve trosarine kao i normalan auto ili ? :?:
 

Offline Greco

  • Trade Count: (+2)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1040
  • Karma: 99
  • Spol: Muški
  • 156 sp 2.4 m-jet
    • Apsyrtides
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #303 u: 11-10-2013, 13:36:20 »
Koliko sam ja upucen, talijani nemaju pandan zoll, dakle izvoznim ili privremenim tablicama.

Oni su valjda jos kompliciraniji od nas, zato najbolje slepa ili prikolica.
                                                                                                                                                                                    Nisam siguran u to, neki dan je sa probnim tablicama pored mene projurio audi a4 kod venezie, kartonska kvadratna tablica, takvu sam i ja dobio za prikolicu npr, i vrijedi za rutu koju ti napišu, da stigneš do kuće.               
« Zadnja izmjena: 11-10-2013, 13:37:51 od Greco »
"There's nothing the world needs less and there's, nothing I want more..."
 

Offline Marin krk

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 8271
  • Karma: 544
  • Spol: Muški
    • KRK
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #304 u: 11-10-2013, 15:04:43 »
                                                                                                                                                                                    Nisam siguran u to, neki dan je sa probnim tablicama pored mene projurio audi a4 kod venezie, kartonska kvadratna tablica, takvu sam i ja dobio za prikolicu npr, i vrijedi za rutu koju ti napišu, da stigneš do kuće.             

 :da:

na talijanskim tablicama ne mozes vozit jer nemas osiguranja
 

Offline alfa60

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 167
  • Karma: 3
  • Spol: Muški
  • 156sw 2,4jtdm
    • sesvete
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #305 u: 12-10-2013, 18:06:48 »
Znate li neki talijanski oglasnik ? konkretno bi trazio nesto kao sto je prije par tjedana kolega daniels imao onu 147 2.0 ts sto je zupcasti preskocio,za neke smijesne pare,pa sad razmisljam neku takvu za donora uzeti..isplati li se uopce to raditi ?

http://www.autosupermarket.it/search.html?npage=0
 

Offline Antonio

  • Član Alfa Kluba 12
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 3996
  • Karma: 146
  • Spol: Muški
  • 159 2.4 JTDm TI
    • Crikvenica
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #306 u: 12-10-2013, 20:12:02 »
:da:

na talijanskim tablicama ne mozes vozit jer nemas osiguranja
Znači i kod njih se može dobit tablica za izvoz?

Jer sam negdje pročitao da je to kod njih jako komplicirano, i da je jednostavnije i jeftinije na šlepu ili prikolicu
 

Offline Marin krk

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 8271
  • Karma: 544
  • Spol: Muški
    • KRK
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #307 u: 12-10-2013, 20:17:44 »
rijetko kad vidim te njihove probne tablice. Cuo sam da je procedura za izdavanje tih tablica.
pastari su malo koplicirani u vezi papira. Zato je bolje na prikolicu ili kamion
 

Offline Marin krk

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 8271
  • Karma: 544
  • Spol: Muški
    • KRK
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #308 u: 17-10-2013, 23:24:06 »
ima.
 jucer vidio jednu audi trojku na zaustavnoj sa tim tablicama , bio je u drustvu  :pol: :pol:
pregledavali su mu papire  :komp:

 

Offline Greco

  • Trade Count: (+2)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1040
  • Karma: 99
  • Spol: Muški
  • 156 sp 2.4 m-jet
    • Apsyrtides
Odg: Kako prijaviti i registrirati vozilo kupljeno u EU ??
« Odgovori #309 u: 22-10-2013, 15:17:10 »
Evo neki dan opet vidio kvadratnu tal. tablicu na bregani, neki slavonci kupili u italiji c-klasu 220cdi karavan.
Ako znaš proceduru ništa nije komplicirano, osim prvog puta :craz

Nego jel zna tko cca kolika bi bila davanja na uvoz, znači sve do registracije u postocima na cijenu.
Jedan auto me zanima, košta 16000e, ima 218ks i 159g/km co2, euro4, 2006godište.
Bi prošao ispod 20000 :?:
"There's nothing the world needs less and there's, nothing I want more..."