Da li ovaj program vazi za sutra
Postovani alfisti!
Obavijestavamo Vas da je prvo okupljanje alfista u organizaciji Alfa Romeo Kluba "Ugo Stella" 8. aprila 2012. godine u Banja Luci.
Raspored toga dana je sljedeci:
* 10:45 - 11:00 okupljanje u Zaluzanima, plato kod bivseg restorana "Jezero". U slucaju kise okupljanje ce biti na novom parkingu u sklopu "Akvane", kod dvorane Borik, preko puta Balkan banke. Taj parking je garaznog tipa i pogodan je u slucaju kise.
* 11:00 - 12:30 relacijska voznja, fotografisanje.
* 12:30 - 13:00 dolazak u prostorije mz Borik 3.
* 13:00 - 16:00 druzenje, radni sastanak i odrzavanje Skupstine Kluba.
Radujemo se predstojecem okupljanju!
Srdacan pozdrav!
Cuore sportivo