22-06-2026, 07:51:49

Autor Tema: Osnivanje novog Alfa Romeo kluba, osnivačka skupština i susret 8.4.2012.  (Posjeta: 9161 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SrdjanBL

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1204
  • Karma: 43
  • Spol: Muški
    • Banja Luka
Postovani alfisti!

Obavijestavamo Vas da je prvo okupljanje alfista u organizaciji Alfa Romeo Kluba "Ugo Stella" 8. aprila 2012. godine u Banja Luci.

Raspored toga dana je sljedeci:
* 11:45 - 12:00 okupljanje na parkingu u sklopu "Akvane", kod dvorane Borik, preko puta Balkan banke/Merkatora. Taj parking je garaznog tipa i pogodan je u slucaju kise.
* 12:00 - 12:30 dolazak u prostorije mz Borik 3.
* 13:00 - 16:00 druzenje, radni sastanak i odrzavanje Skupstine Kluba.

Radujemo se predstojecem okupljanju!

Srdacan pozdrav!
Cuore sportivo!
« Zadnja izmjena: 31-03-2012, 22:37:10 od SrdjanBL »
 

Artur Dent

  • Gost
  • Trade Count: (0)
 :hello:  :pivo:  :drive:  :ok:
« Zadnja izmjena: 29-03-2012, 06:29:55 od SZ »
 

Offline tadija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2450
  • Karma: 162
  • Spol: Muški
    • Derventa BiH
.....
 

Offline Sesta166

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4177
  • Karma: 174
  • Spol: Muški
  • 166 2.4 20V ex i Giulietta 2.0 ex i Stelvio Q4
    • Zenica
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!!!
 

Bole159

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Svaka cast  :pivo: , puno lepog druzenja vam zelim!
 

Offline mareo

  • Administrator
  • Trade Count: (+33)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 16016
  • Karma: 1072
  • Spol: Muški
  • GT Blackline Q2
    • Zgb

*ebo mene mali pas, kak' si? pa tak'...
 

Offline siki

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 605
  • Karma: 28
  • Spol: Muški
  • kapa coupe 2.0 turbobenzina&Tucson 1.6 turbobenzin
    • Benkovac,Kruševac
 :ok: :ok:samo napred i sa srećom :clap2: :clap2:
 

Offline siki

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 605
  • Karma: 28
  • Spol: Muški
  • kapa coupe 2.0 turbobenzina&Tucson 1.6 turbobenzin
    • Benkovac,Kruševac
i da nam svima nabavite i poklonite kad dođemo ovako nešto
 

Offline Sesta166

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4177
  • Karma: 174
  • Spol: Muški
  • 166 2.4 20V ex i Giulietta 2.0 ex i Stelvio Q4
    • Zenica
Bice nesto tako


al za pare
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!!!
 

Offline tadija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2450
  • Karma: 162
  • Spol: Muški
    • Derventa BiH
 :off gdje ima  kupiti ovako nesto i koliko kosta?
.....
 

Offline ST-alfija

  • Koordinator
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 2740
  • Karma: 143
  • Spol: Muški
  • junior,alfetta,147,crosswagon,ducati.
    • Split
 :ok: to ekipa!  :clap2:  :mahm
ALFA je ALFA i omega svega cega.
 

Offline Gego

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2836
  • Karma: 92
  • Spol: Muški
  • AR 166 2.4 JTD 20v
    • Rab
    • Apartmani i sobe Kordić

Offline Sesta166

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4177
  • Karma: 174
  • Spol: Muški
  • 166 2.4 20V ex i Giulietta 2.0 ex i Stelvio Q4
    • Zenica
:off gdje ima  kupiti ovako nesto i koliko kosta?
bice ba samo dodji
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!!!
 

Offline tadija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2450
  • Karma: 162
  • Spol: Muški
    • Derventa BiH
Ne mogu kolega reko sam ti vec da sam u Kini od 6.4.-13.4. jbg!  :wal:
.....
 

Offline siki

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 605
  • Karma: 28
  • Spol: Muški
  • kapa coupe 2.0 turbobenzina&Tucson 1.6 turbobenzin
    • Benkovac,Kruševac
:off gdje ima  kupiti ovako nesto i koliko kosta?

 :da: :da: pa u Kini koliko god hoćeš na vagone,kad oni to prodaju ovde na Balkanu(u Bugarskoj ih ima),samo ti ponesi sliku i naruči 1000 kom raznih veličina za 100 evra.
 

Offline tadija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2450
  • Karma: 162
  • Spol: Muški
    • Derventa BiH
jbg nisam vidio nigdje da jesam uzeo bih  :color:
.....
 

Offline SrdjanBL

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1204
  • Karma: 43
  • Spol: Muški
    • Banja Luka
i da nam svima nabavite i poklonite kad dođemo ovako nešto

Imamo vec slicne ovakvima samo su potpuno crvene sa polo krgnom, super su, platili smo ih sa stampom 17KM po komadu. :da: :da: :da:
 

Offline siki

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 605
  • Karma: 28
  • Spol: Muški
  • kapa coupe 2.0 turbobenzina&Tucson 1.6 turbobenzin
    • Benkovac,Kruševac
Imamo vec slicne ovakvima samo su potpuno crvene sa polo krgnom, super su, platili smo ih sa stampom 17KM po komadu. :da: :da: :da:
štampa ili vez???Naše sa vezenim oznakama kluba i grba sa modelom auta na rukavu oko 10 evra. :ok:
 

Offline ivan149

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2807
  • Karma: 112
  • Spol: Muški
  • 159 2,4, 159 2,4sw gtv 3.0 V6 turbo
    • BiH
rado bih dosao ali mi datum ne stima 8og je Uskrs
#drobipare
 

Offline Argor

  • Administrator
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 14023
  • Karma: 568
  • Spol: Muški
  • Giulietta QV_line + 33 Imola
    • Koprivnica
Postovani alfisti!

Obavijestavamo Vas da je prvo okupljanje alfista u organizaciji Alfa Romeo Kluba "Ugo Stella" 8. aprila 2012. godine u Banja Luci.

Raspored toga dana je sljedeci:
* 10:45 - 11:00 okupljanje u Zaluzanima, plato kod bivseg restorana "Jezero". U slucaju kise okupljanje ce biti na novom parkingu u sklopu "Akvane", kod dvorane Borik, preko puta Balkan banke. Taj parking je garaznog tipa i pogodan je u slucaju kise.
* 11:00 - 12:30 relacijska voznja, fotografisanje.
* 12:30 - 13:00 dolazak u prostorije mz Borik 3.
* 13:00 - 16:00 druzenje, radni sastanak i odrzavanje Skupstine Kluba.

Radujemo se predstojecem okupljanju!

Srdacan pozdrav!
Cuore sportivo!

:ok:  :hello: 
 

Offline SrdjanBL

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1204
  • Karma: 43
  • Spol: Muški
    • Banja Luka
štampa ili vez???Naše sa vezenim oznakama kluba i grba sa modelom auta na rukavu oko 10 evra. :ok:

Ma jok sa stampom, uuu kod vas bas neka jeftinoca, ovo smo jedva nasli za neku "normalnu cijenu" sve ostalo je bilo preko 20KM jedino za 12 se mogla naci neke majice iz kine koje su nizasta. :?: :?: :?:
 

Offline ekangta

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 52
  • Karma: 12
  • Spol: Muški
    • Banja Luka
Da li ovaj program vazi za sutra



Postovani alfisti!

Obavijestavamo Vas da je prvo okupljanje alfista u organizaciji Alfa Romeo Kluba "Ugo Stella" 8. aprila 2012. godine u Banja Luci.

Raspored toga dana je sljedeci:
* 10:45 - 11:00 okupljanje u Zaluzanima, plato kod bivseg restorana "Jezero". U slucaju kise okupljanje ce biti na novom parkingu u sklopu "Akvane", kod dvorane Borik, preko puta Balkan banke. Taj parking je garaznog tipa i pogodan je u slucaju kise.
* 11:00 - 12:30 relacijska voznja, fotografisanje.
* 12:30 - 13:00 dolazak u prostorije mz Borik 3.
* 13:00 - 16:00 druzenje, radni sastanak i odrzavanje Skupstine Kluba.

Radujemo se predstojecem okupljanju!

Srdacan pozdrav!
Cuore sportivo
 

Offline SZ

  • Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 3265
  • Karma: 180
  • Spol: Muški
  • 156 2.4 JTD 133KW
    • Teslić, BiH
Došlo je do promjene:
Pomjerili smo mjesto okupljanja sada je kod Akvane preko puta merkatora u zatvoreno garazi od 11:45 do 12:00.
clausula intabulandi
 

Offline Bandit

  • Član Alfa Kluba 19
  • Trade Count: (+5)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 8973
  • Karma: 568
  • Spol: Muški
  • Stelvio 280 Q4 TI
    • Split
Hoće li krenuti i nova web stranica Kluba?
Postoji Alfa i (ne) postoje drugi automobili.
 

Offline SZ

  • Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 3265
  • Karma: 180
  • Spol: Muški
  • 156 2.4 JTD 133KW
    • Teslić, BiH
Ne znam - bilo bi dobro, prvo da osnujemo Klub pa ćemo vidjeti...
clausula intabulandi
 

neskoh

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Postovani alfisti!

Obavijestavamo Vas da je prvo okupljanje alfista u organizaciji Alfa Romeo Kluba "Ugo Stella" 8. aprila 2012. godine u Banja Luci.

Raspored toga dana je sljedeci:
* 11:45 - 12:00 okupljanje na parkingu u sklopu "Akvane", kod dvorane Borik, preko puta Balkan banke/Merkatora. Taj parking je garaznog tipa i pogodan je u slucaju kise.
* 12:00 - 12:30 dolazak u prostorije mz Borik 3.
* 13:00 - 16:00 druzenje, radni sastanak i odrzavanje Skupstine Kluba.

Radujemo se predstojecem okupljanju!

Srdacan pozdrav!
Cuore sportivo!

Druze evo da ti ispricam moju situaciju za sutra, tek cu moci kreniti iz tesnja nekad oko 11 sati, tamo mogu biti za sat vremena, buduci da ne poznajem BL bas najbolje ja bih tebi ostavio svoj broj mobitela pa ti meni samo odzvoni da mogu ja tebe poslije nazvati kada dodjem da mi kazes gdje se nalazite

066 752 068  Nesko
 

Offline SrdjanBL

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1204
  • Karma: 43
  • Spol: Muški
    • Banja Luka
Hoće li krenuti i nova web stranica Kluba?

Hoce, trenutno :drive: jedan kolega radi dizajn.
 

Offline SrdjanBL

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1204
  • Karma: 43
  • Spol: Muški
    • Banja Luka
Da li ovaj program vazi za sutra



Postovani alfisti!

Obavijestavamo Vas da je prvo okupljanje alfista u organizaciji Alfa Romeo Kluba "Ugo Stella" 8. aprila 2012. godine u Banja Luci.

Raspored toga dana je sljedeci:
* 10:45 - 11:00 okupljanje u Zaluzanima, plato kod bivseg restorana "Jezero". U slucaju kise okupljanje ce biti na novom parkingu u sklopu "Akvane", kod dvorane Borik, preko puta Balkan banke. Taj parking je garaznog tipa i pogodan je u slucaju kise.
* 11:00 - 12:30 relacijska voznja, fotografisanje.
* 12:30 - 13:00 dolazak u prostorije mz Borik 3.
* 13:00 - 16:00 druzenje, radni sastanak i odrzavanje Skupstine Kluba.

Radujemo se predstojecem okupljanju!

Srdacan pozdrav!
Cuore sportivo

Kod akvane je okupljanje jer najavljuju  kisu, sutra u 11:45 do 12:00....
 

Offline SrdjanBL

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1204
  • Karma: 43
  • Spol: Muški
    • Banja Luka
Druze evo da ti ispricam moju situaciju za sutra, tek cu moci kreniti iz tesnja nekad oko 11 sati, tamo mogu biti za sat vremena, buduci da ne poznajem BL bas najbolje ja bih tebi ostavio svoj broj mobitela pa ti meni samo odzvoni da mogu ja tebe poslije nazvati kada dodjem da mi kazes gdje se nalazite

066 752 068  Nesko

Mozes li krenuti ranije malo, oko 10?
 

neskoh

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Mozes li krenuti ranije malo, oko 10?

moram starce voziti na autobusku stanicu bus im krece u 11 i koji minut, dolazim od pravca teslića, a opet nesto kontam ako vrijeme ne bude bilo na ruku i onda da ja moram zurit ne isplati mi se toliko riskirat, lose vrijeme brza voznja ne ide, vidjet cemo jos sutra
« Zadnja izmjena: 07-04-2012, 22:48:47 od neskoh »