OK, evo Alfa je plinificirana..elektronika STAG, injektori valtek (crveni), BRC je ventil, toroidna boca umjesto rezervnog kotača...ne znam, možda sam nešto zaboravio..uglavnom, razliku u snagi ne primjetim, imam feeling da je auto puno elastičniji na plinu, slično kao da vozim dizel. O potrošnji ne bi, jer jedva da sam napravio 100km, pa ću o tome kasnije, kada ispraznim bocu. Za sada nemam zamjerki, sve lijepo radi...