- šaraf veličine 36 od kinetičkog je skinut kako se i vidi bez problema,,
- ali sada glavčina ne ide dolje, stavio sam nazad šaraf, ali ga nisam dotegao do kraja, ostavio oko 2-3 mm, na šarafu zasjekao "šešir" da se ne može rašarafiti do kraja,, provozao se 2 km i ništa, ostaviti ču tako jedno vrijeme i kontrolirati šta se događa možda popusti,,

- bojim se grijat kada je s druge strane kinetički u kojem je tovotna mast i gumena manđeta a tu je i ABS senzor kojeg je jako teško skinuti bez da se ošteti UF :color:
-dolazi mi u glavu da se možda glavčina nije okrenula i da se zupci nisu zasjekli u osovinu od kinetičkog,, u PM još ču morat na kraju to rezat i stavit novi kinetički i glavčinu,,

- od tog lupkanja sada je ležaj u KOMA stanju čuje se čim krenem,, samo čekam da počne drobiti u njemu
