e sad ovo vec prelazi u SF

posto nisam htio otvarati motor i mijenjati karike cisto tako bez nekog dokaza da je u njima problem odlucio sam ignorirati neko vrijeme tu iznenadnu zedj za uljem, voziti jos neko vrijeme i vidjeti sto se desava
i vidi cuda pala je potrosnja ulja, kao da se nesto razradilo ili sjelo na mjesto, ali zadnjih 500km nije popilo 0.5-1 litru kao ranije nego mozda koji dec.
i sad budi pametan, ovako je isla potrosnja ulja nakon uredjivanja glave:
prvih 2.300km uglavnom grad - oko 2 litre
slijedecih 1.000km uglavnom autoput - oko 1-1.5 litara
slijedecih 600km uglavnom grad - mozda dec-dva jer mi izgleda da stoji isti nivo na sipki
e sad cisto sumnjam da ce se vratiti potrosnja ulja na 1-1.5lit na 10.000 kao ranije, ali da padne na 1lit na 3.000-4.000km ja zadovoljan
i da vise ni auspuh nije tako crn i pun cadje nego se malo "procistio" pa sad opet izgleda kao auspuh benzinca a ne dizla

svi koji pljuju alfe zbog nekvalitete se mogu pokriti usima, jer ne da je kvalitetna nego se i sama popravlja

:
i mogu nastaviti pohod na personal best, 300.000km bez otvaranja motora
