čitam malo odgovore o potrošnji i očigledno je da masa i veći broj kilovata uzmu svoj danak.
odnedavno vozim 156 1.9jtd sa 105ks, potrošnja po gradu se kreće između 7.5-8 l, a na otvorenom oko 6l.
Moja je teška oko 1250kg, što je 400kg manje od 159 1.9jtdm, a kad se uzme u obzir tolika masa i veći broj kilovata potrošnja kod 159 i nije pretjerano veća, oko litru na 400kg i 45 ks više
u biti računica je čak i povoljna
