za atest je uvijek ista procedura.....
prvo majstor daje sve papire, onda ideš u stp koja radi atest....zatim oni šalju u cvh, pa cvh vraća nazad u stp.....i onda čekaš doma poštara da ti donese papire od atesta..
ili ako ti se žuri....(kao meni)....možeš direktno otići u cvh po papire kad se sve obavi (ili još bolje, ako ste iz zg....otići u cvh da oni obave sve i reći im da će te osobno podići papire)
ako je sve ok...čak se može obaviti sve u 1 danu (realnije u 2 dana)