Vidim da ovdje ima pametnih ljudi pa da postavim pitanje,, radi se o 156, aute nema luta nigdje ni na donjoj ni na gornjoj niti na balans stangi ( kada se otpuste obe stangice) vuce gore dolje sve na mjestu a pogotovo kada je sve stegnuto,,, ALI nesto se ipak dogadja,, prilikom kocenja na ravnoj cesti cuje se udarac nalik na metal o metal,, prilikom prelaska preko rupa, lezecih policajaca sve uredno ali na nekoj zanemarivoj neravnini cuje se isto taj metalni udarac,, nabavio sam vec i nove gume na balans stangi ali skupljam volju u to se upustiti,, razmisljam da su mozda gume stare ali nista ne vidim