Nisam nikad bio sklon uzimanju jeftilena, pa tako ni sad kod auta i dijelova.
Neznam još ni sam šta ću i kako ću, tražio sam malo cijene Ricambi vilica u sloveniji i ricambi.alfisti.net, pa u ovlaštenom...i razlika je taman oko 1000kn na setu od sve 4. Na kraju krajeva, da su te Ricambi tako dobre, ne bi im 100 000km bio plafon.
E sad, da je TRW baš toliko smeće naspram Ricambia, ne vjerujem. Da je opet toliko mala razlika između jeftilena tipa Starline, Fortuna Line i TRW-a, opet ne vjerujem.
Nisam mehaničar i ne razumijem se previše u to, a nemam ni vremena ni živaca svako malo nešto čačkat oko ovjesa. Oću da sredim sve u šutu i dok traje traje, a 4 godine će trajat da ga hebeš, to je 50-ak t km.