22-06-2026, 21:25:01

Autor Tema: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6  (Posjeta: 12267 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« u: 27-07-2010, 00:36:18 »
Pozdrav Kolege Alfisti ......

Malo kasnim sa slikicama al eto da sad znate da je moja .......vidio sam komentare (svakakve na temi nakaze) pa eto da sada i pošteno možete iskomentirat(ovak il onak svak po svome ukusu...),a ne da je netko hvata po gradu ,ili još bolje ispred PP Sesveta!Na autu če se još svašta nešto doraditi od recimo : spuštanja , riješavanja ovih blatobrana po felgi ,koja nema nikakve distancere kao što je to bilo komentirano, več je T felge toliki (T15)...
Ostavio sam ih na autu prije tog posla oko blatobrana ,jer je tak ispalo (nisam više imao stare ).......

 :mahm :mahm :mahm :mahm :drive: :mahm :mahm :mahm  :mahm

][
« Zadnja izmjena: 28-07-2010, 12:37:41 od Speeed »
 

Offline sale 75

  • Trade Count: (+4)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 7469
  • Karma: 248
  • Spol: Muški
  • 156 JTDm Q2
    • aljmaš
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #1 u: 27-07-2010, 00:43:33 »
spustit ga i proširit blatobrane kao što si rekao   :da:

jedino ja bi još i vratio stare štopove  :da:

inaće svaka čast za v6 u 145ici  :clap2:
 

Offline Alfa_gtv

  • Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 17165
  • Karma: 503
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, GIULIETTA, Z750, SF1098S
    • ZG
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #2 u: 27-07-2010, 10:49:50 »
svaka čast na projektu  :ok: 

meni se jedino ne sviđaju ti zadnji štopovi i unutrašnjost auta, iznutra je malo previše crvenih detalja, dalo bi se to ljepše sredit... npr kako je kiki imao u svojoj 145  :ok:  ali to je ionako individualno, kako se kome sviđa...

napravit još jedino gta farove i to je to, često vidim auto kad sam u ZG pošto živim par zgrada do tvoje  :ok:  btw. jel se još uvijek urla na auspuh kao dok nije bio šestak unutra  :?:  ono je bilo malčice previše  :)  :craz
moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"
 

Offline alfa145

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 198
  • Karma: 3
  • Spol: Muški
  • Alfa romeo 145
    • Zaprešić
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #3 u: 27-07-2010, 11:13:17 »
svaka čast na v6 u 145 to sigurno ide brutalno  :ok: :ok:
 

Offline nixa

  • Trade Count: (+1)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1112
  • Karma: 19
  • Spol: Muški
  • 156 1.9 JTD
    • Nasice/Osijek/Zagreb
    • Nema zime za pingvine
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #4 u: 27-07-2010, 11:40:19 »
Kako ti mjenjas remenje?  :craz Motor mora van, jelda?  :craz
 

Offline Uzzy

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 3898
  • Karma: 216
  • Spol: Muški
    • Solin
    • GTV
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #5 u: 27-07-2010, 15:37:45 »
Kako ti mjenjas remenje?  :craz Motor mora van, jelda?  :craz

A kojoj to V6 Alfi na prednji pogon ne triba vadit motor za prominit remen ?
 

Offline alfista147

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 3288
  • Karma: 108
  • Spol: Muški
  • 147 kombajn edisn
    • Rijeka
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #6 u: 27-07-2010, 15:56:04 »
svaka čast....to sad treba ušminkat malo i  :drive: :drive: :drive:

i jednog dana 3.0 24v unutra.... :o000: :o000:


daj jos malo slika  :love: :love:
trazim plug za kombajna marke alfa ,tip 147 i prikolicu za žito
 

Offline Isus

  • Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 15309
  • Karma: 498
  • Spol: Muški
  • 156
    • ZG Pešča
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #7 u: 27-07-2010, 16:01:55 »
Kako ti mjenjas remenje?  :craz Motor mora van, jelda?  :craz

skine se nosac motora.
Kockasti auto, najbolji auto.
 

Offline Suki_san

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1210
  • Karma: 77
  • Spol: Muški
  • 156 1.9 JTDm 16V SW SP
    • Đakovo
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #8 u: 27-07-2010, 20:37:55 »
 :o000: pa ovo vjerojatno jede malu djecu na cesti :ling:
Every night  I have the same dream
I'm hatching some plot, scheming some scheme!
 

Offline Pero156TS

  • Predsjedništvo
  • Trade Count: (+13)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 7946
  • Karma: 269
  • Spol: Muški
  • Spider
    • Zagreb
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #9 u: 27-07-2010, 21:07:19 »
 :ok:
kolko ima posla oko toga i jel komplicirano  :?:
Spider 115
 

Offline brijac

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2658
  • Karma: 63
  • Spol: Muški
  • 159 SW 1.9jtdm
    • Donji Hrašćan
    • Alfa 159 SW
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #10 u: 27-07-2010, 21:53:35 »
svaka čast  :clap: :clap: :clap: :care

Offline hicki

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 166
  • Karma: 74
  • Spol: Muški
  • MIKA HVALA-Neka pornic pocne
    • rijeka
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #11 u: 27-07-2010, 22:00:23 »
Toci to puno benzina i gas do poda.Svaka cast.Sve 5.
PIJEM PUSIM DROGIRAM SE CINI MI SE POPRAVLJAVLJAM SE
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto ih još malo
« Odgovori #12 u: 27-07-2010, 22:15:10 »
Hvala svima na lijepim komentarima....i eto još malo slikica

__hicki__Naravno frende same gas lol.... :drive: :drive: :drive:

__Pero156TS__Kolegić posla ko i uvjek komplicirano.....je.... ak nije baš ova mašina jer ima puno preinaka ko nosača motora ,pa to dobit da je proporcionalno.......... :mahm

__Suki_san_Da malu dijecu prijatelju .....i svašta nešto  :hello: :hello:

__alfista147__eto  radim na tome l.p :mahm :mahm

__Alfa GTV__i meni je malo previše crvenog zatom sam natrag vratio u crno otvore ventilacije-.......veliš kolega da znapš Ptičeka ????Pa jer se mi znamo???

,
« Zadnja izmjena: 27-07-2010, 22:33:10 od dm23Cuore Sportivo »
 

Offline Alfa_gtv

  • Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 17165
  • Karma: 503
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, GIULIETTA, Z750, SF1098S
    • ZG
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #13 u: 27-07-2010, 22:21:58 »
neznamo se osobno, znam kikija, pošto živi zgradu do moje, vidio sam te često dok je on imao 145  QV  ti si tada imao crnu haubu ako se ne varam...  :ok:
moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #14 u: 27-07-2010, 22:32:08 »
Istina Frende crna hauba ,sad je ostao samo krov ,tako mi se više sviđa .......pa javi se kad me vidiš :mahm :mahm :mahm :mahm :mahm
 

Offline imc1

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1851
  • Karma: 208
  • Spol: Muški
  • 156 SW 1.9 16v m-jet
    • Rijeka
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #15 u: 27-07-2010, 22:33:06 »
A kojoj to V6 Alfi na prednji pogon ne triba vadit motor za prominit remen ?
Na mojoj, na 166, na 156...i tako to... :mah:
 

Offline imc1

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1851
  • Karma: 208
  • Spol: Muški
  • 156 SW 1.9 16v m-jet
    • Rijeka
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #16 u: 27-07-2010, 22:34:38 »
Super projekt... :ok: :ok:
 

Offline Alfa_gtv

  • Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 17165
  • Karma: 503
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, GIULIETTA, Z750, SF1098S
    • ZG
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #17 u: 27-07-2010, 22:35:24 »
 
Istina Frende crna hauba ,sad je ostao samo krov ,tako mi se više sviđa .......pa javi se kad me vidiš :mahm :mahm :mahm :mahm :mahm

:ok:  trenutno sam u ST, kad dođem u ZG budem ti blicnuo il trubnuo kad te vidim   :pivo:  nebudeš fulao zelena gtv   :ok:



Na mojoj, na 166, na 156...i tako to... :mah:

pusti uzzyu se neš pobrkalo odkad vozi vectru  :hehe:  a i sunca je nestalo ovih dana  :hehe:
moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #18 u: 27-07-2010, 22:39:32 »

:ok:  trenutno sam u ST, kad dođem u ZG budem ti blicnuo il trubnuo kad te vidim   :pivo:  nebudeš fulao zelena gtv   :ok:



pusti uzzyu se neš pobrkalo odkad vozi vectru  :hehe:  a i sunca je nestalo ovih dana  :hehe:

Naravno frende i pivica također.........budi mi pozdravljen!!!!!!!!!!!!!!! :mahm :mahm :mahm
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #19 u: 27-07-2010, 22:41:39 »
Super projekt... :ok: :ok:

to ti je prijatelju projekt koji traje cijeli život(ALFA)!!!!!!!!!!!

l.p :hello: :hello: :hello:
 

Offline imc1

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1851
  • Karma: 208
  • Spol: Muški
  • 156 SW 1.9 16v m-jet
    • Rijeka
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #20 u: 27-07-2010, 22:45:19 »
to ti je prijatelju projekt koji traje cijeli život(ALFA)!!!!!!!!!!!

l.p :hello: :hello: :hello:
:hehe: :hehe: :hehe:
Nekako mi je to poznato :mah: :mah:
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #21 u: 27-07-2010, 22:55:57 »
Mrak baza je tu, sad do hičkog i složit turbo na taj motor, to nema smrti :ok:
poz... kolega...

Hmmm....Mislio ja odmah al treba novčeka ,tak da polako i možda svašta bude

l.p
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #22 u: 28-07-2010, 10:50:28 »
svaka čast na projektu  :ok: 

meni se jedino ne sviđaju ti zadnji štopovi i unutrašnjost auta, iznutra je malo previše crvenih detalja, dalo bi se to ljepše sredit... npr kako je kiki imao u svojoj 145  :ok:  ali to je ionako individualno, kako se kome sviđa...

napravit još jedino gta farove i to je to, često vidim auto kad sam u ZG pošto živim par zgrada do tvoje  :ok:  btw. jel se još uvijek urla na auspuh kao dok nije bio šestak unutra  :?:  ono je bilo malčice previše  :)  :craz
znasli kolega tko bi imao stopke .poz.... :mahm
 

Offline Alfa_gtv

  • Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 17165
  • Karma: 503
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, GIULIETTA, Z750, SF1098S
    • ZG
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #23 u: 28-07-2010, 10:53:29 »
ja neznam, probaj postavit oglas u temu djelovi da tražiš zadnje štopke za 145, ako nema nitko onda probaj poslati pp kolegi aded61 ili spliff oni dovoze dijelove iz italije pa ti možda mogu naći tamo na otpadu sa neke i skinuti  :ok:
moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #24 u: 28-07-2010, 10:58:50 »
ja neznam, probaj postavit oglas u temu djelovi da tražiš zadnje štopke za 145, ako nema nitko onda probaj poslati pp kolegi aded61 ili spliff oni dovoze dijelove iz italije pa ti možda mogu naći tamo na otpadu sa neke i skinuti  :ok:
a nekaj bum vec smislil zahvaljujem kolega :ok: :ok: :ok:
 

Offline Alfa_gtv

  • Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 17165
  • Karma: 503
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, GIULIETTA, Z750, SF1098S
    • ZG
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #25 u: 28-07-2010, 10:59:47 »
 :ok:
moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"
 

Offline joza

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 148
  • Karma: 5
  • Spol: Muški
  • Alfa 145 1.4 TS
    • Feričanci ...
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #26 u: 28-07-2010, 11:06:36 »
 :o000:  :o000:   ovo je zvjer ... svaka čast  :ok:
Alfa  145  1.4 ts
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #27 u: 28-07-2010, 11:19:27 »
:o000:  :o000:   ovo je zvjer ... svaka čast  :ok:
budem nabacio koju snimkicu tak da i cujete kak to dela .....budi mi pozdravljen :mahm :mahm :mahm :mahm
 

Offline hicki

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 166
  • Karma: 74
  • Spol: Muški
  • MIKA HVALA-Neka pornic pocne
    • rijeka
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #28 u: 28-07-2010, 12:04:43 »
Mrak baza je tu, sad do hičkog i složit turbo na taj motor, to nema smrti :ok:
:craz :craz :craz :craz Sva sreca da Hicki ima sve za takve projekte.
PIJEM PUSIM DROGIRAM SE CINI MI SE POPRAVLJAVLJAM SE
 

dm23Cuore Sportivo

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Eto malo slikica moje Alfice 145 2.5 V6
« Odgovori #29 u: 28-07-2010, 12:24:31 »
:craz :craz :craz :craz Sva sreca da Hicki ima sve za takve projekte.
poz...a kako da se dode do Hickia vec kad ste mi stavili bubu u uho moram saznat koja  je procedura i naravno kolko kosta :mahm :mahm :pivo: