svaka čast na projektu
meni se jedino ne sviđaju ti zadnji štopovi i unutrašnjost auta, iznutra je malo previše crvenih detalja, dalo bi se to ljepše sredit... npr kako je kiki imao u svojoj 145

ali to je ionako individualno, kako se kome sviđa...
napravit još jedino gta farove i to je to, često vidim auto kad sam u ZG pošto živim par zgrada do tvoje

btw. jel se još uvijek urla na auspuh kao dok nije bio šestak unutra

: ono je bilo malčice previše