0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Svi se tu za replike trgaju a multispoke 18" original se prodaju 2 seta i nitko nista
Znas da sam ti reko da me interesiraju.naslutio sam tvoj plan ali mislim da ti je 4c 5x110?am i right,am i right?
Zatvara se kad nadjete izvor novih. Btw. A tko je rekao da ja prodajem? Ali neka, zanima me potraznja i kolicina zelje za imanjem TI replika... Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Mrš
Napisao sam nekidan, za dobre pare prodaje se sve: felge, auto, žena, domovina, dostojanstvo, nevinost, guza... U pitanju je samo iznos i valuta Ja bih ponudio (kada bih nudio) 2500hrkljuža
...pih, kako brzo odustaješ... ...za dobru lovu, sve je na prodaju...imam neki plan, no polako, važem još neke prioritete...do tada, samo se vi igrajte...da vidimo kome je najveći _______...