ja kazem da nisu ljubazni...i sta mi mozes

cuj mozda je tvoj nastup bolji jer imas pistolj...a ja sam ipak zenska kokos kako rece jedan o zaposlenika tamo meni iza ledja...nisu svi takvi al jednog bi specijalno mogla

...i meni su manje vise bili ok...dok nesto nije krenulo po zlu... a na muci se poznaju junaci

i koliko si dobio rabata da ih reklamiras

...sad ladne glave mogu rec da je sef od struje ok covjek i strucnjak, a nije ni sef servisa pokvaren, desila mu se nocna mora...ali ne zna tu gamad drzat na okupu...a tamo jedan nemam rjeci za njega kako bi ga nazvala je totalni uzas, umisljena napuhana budala i zalost cuh da je jos tamo

mozda ti je taj simpa bas