0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sad tek vidila kako ti viri poklopac prednjeg erbega od suvozaca...daj virni moze bit da ti ga nisu vratili nutra ...aj necu vise vidi te kopce znaju popucat a cini mi se da ti ima lufta odi da ti to sloze da ti ne zvizne jastuk zenu kad preko grabe proletis...il si to zato i pustil da klepece :hehe:
stvarno? mozda je i slika takva, al bilo je slucajeva pucanja tih kopci, evo ja bas jednom bila kod seba kad je agi naisla s tim problemom njoj je cak na kraju i izletil skroz van...ako je tako onda nije greda
viri manje-više i u našem karavanu, a čini mi se i u još dosta stopedesetšestica. to ti je karakterna osobina.
pa to jos vozi :
ne da vozi, nego ide i bocno...jbt sava eskimo :rolll:btw, 5000 km u 2 mjeseca, kao i obicno....
navodno save nisu nesto na kisi :rolll: ali po snijegu su dobre
odkada imamo ovaj smailich :police:ha lezat cete vi svi meni na betonskom podu celije.... nego eto jedna slika s proputovanja slovenijomu pozadini dvorac "Kastel" iz 1400 i neke.....(Image removed from quote.)