baš tako: exclusiv ili luxuri neznam kako se zvao ali paket je iznat distinctiva!
njegova je prema eperu distinctive, isto kao moja i tvoja..samo je čovjek nadoplatio za kožu i ostalu opremu
da je luxury, za koju mi se čini da ne postoji kod 156 imala bi i xenon, cijelu armaturu u koži itd...
no nema veze, da ne kvarimo više čovjeku temu..prekrasan je Sportwagon, neke lijepe felgice i auto je beba
