hvala svima

@ iVAN poslije uploadam slike od jucerasnjeg druzenja SW-a

@ Irvine, pa ono kozu necu airbagova imam dovoljno, felge jedne vec imam alu spremne jos cu jedne nabavit, dvozonska klima, svi podizaci...ono...kaj mi u biti fali uopce od opreme

:
@sasa pero alfi

@juricka, sta ti ono rece da su ti 17 bezveze na tvojoj a ?

ajd zvrcni kad stignes....
