3 tema, 3 alfa..... :rolll: ( neki ljudi nikad ne nauce )
mozda se ova zadrzi duze od njezine prethodnice, mislim da hoce ipak je jtd....po prvi puta

Vako, expertauto, proizvedena 9 mj. 2003, po papirima koje imam prva rega je bila 5 mj, 2004...
156 Sportwagon, 1.9 JTD 8V 116 ks Distinctive
87,000 km, imam cijelu servisnu knjizicu, sa datumima pecatima, racunima i ostalo....
ima vec da stoji u rijeci u salonu jedno 8 mj. ali je cijena bila preparena tako da nisam o njoj ni razmisljao
zapravo razmisljao sam o novoj alfi, ali bolje je da te pare zapijem pojedem prokurvam....

prije preuzimanja auta na njemu je napravljeno sljedece:
- zupcasti remen, mikro remen, zatezaci, klizaci i ostale izmisljotine
- pumpa vode
- stelanje ventila, dihtung poklopca
- antifriz
- selenia WR 4,20 lit
- punjenje klime
- ulje u kocnicama ( i kompl. pregled istih )
( reg, osiguranje, brisaci i novi armortizeri odn. podizaci gepeka....)
da ne duljim, slike, giugiaro zvana Gigi ili kako ju nazvala jedna posebna osoba jednostavno "lombardijska kuja"




(radio je izvucen van iz lezista zbog promjene )

( tu se kraljica vozi

)



...pravi photosession tek slijedi......
