0 Članova i 84 Gostiju pregledava ovu temu.
koljegu zanima ovo http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-147-3.2-gta-v6-oglas-9202874a mene pak ovo, ak neki Istrijan nekaj zna http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-146-1.8-twin-spark-16v-oglas-9300729
Koliko vidim slike su iz 08 godine znaci stare 5 g, bas taj period sam kupova Gta i izmedjuoatalog sam isa vidit i ovaj auto jer ga je frajer prodava ali samo virtualno.Istina prova sam auto i tada me dojmila samo boja i ok unutrasnjost.Za moj pojam nije išla ok , mjenjac je krcija tribalo ga je pritrest, amortizere kao da nije imala, na gobama i rupama je nabijala strašno, ovjes prednji luftovi,servis je tribalo odradit, prednja sofer sajba odlipljena, nešto je kemijano oko nje, nesicam se vise.Uglavnom impresionirala me samo boja.Ovo je znaci bilo prije 5 godina, sad neznam stanje .Odbila me tada racunica od 3 tisuće EUR ulaganja a cijena je bila paprena.
Slike su iz 2012. Koliko piše..Soja je zanimljiva ali tvoja je svakako bolja kupnja
Boja je perverzna ali da se auto dovede u stanje mog pot pretpostavkom da nije riješija navedene nedostatke , znači mehanički i dodatna oprema dolazio do cifre minimalno 15 tisućica, mislim da boja ne vridi 6 tisuća eura razlike ali tko voli nek izvoli, imat će lipu boju na autu
Tvornička nadoplata za tu perla boju je ila preko 20000kn kod nas...I mislim da je ova GTA bila službeni auto od AC-a kao nova....Svejedno...ja da uzimam GTA prvo bi tvoju gledao
Fora boja ... al ne za GTA ..... crvena GTA je zakon .... crna boja je br.2, iako je jako lipa i crna ...
Gdje si je gledao? Ova gta je bila samo u Rijeci, vozio ju je Anic iz Autocommercea tada, RI table je bila. A bile su jos 2 u zg biancoperla. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
To je ova sa RI tablicama ondahttp://alfisti.hr/forum/index.php?topic=65229.msg1193942#msg1193942Dosta je zapravo tih perla bijelih...sjećam se da su dvije bile po testovima u to doba...jedna je imala telefonke, a druga one superturismo 17"Treća je ona koju je vozio Lipošćak i četvrta ona s Novitec kompressorom koja je harala po grobniku i monzi u to dobaAko ima još koja nadopuni:)
Boja se kod rabljene Alfe zadnja gleda to znas, ali da ima na trzistu ima tocno crvena, za najkorektniju da ne kazem nisku cjenu uporedo s ovim drugima koje se prodaju, a to je Signova. Steta sto je opce prodaje...Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Molim vasa misljenja.. u potrazi sam za autom i oko mi zapelo za ovako nesto:http://m.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-159-sw-2.4-jtdm-navig-odlicna-oglas-9339452Bilo je prica o ovoj auto kuci, molio bi nekog tko ima iskustva sa njima da ih podjeli samnom.Gledam i ovu (koju bi rađe) al bi me kostala 1500€ vise. http://m.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-159-sw-1.9-jtdm-oglas-9150837Ako tko ima koju za preporuciti (mozda i limuzinu ali sw mi je prioritet) slobodno me kontaktirajte.Hvala
Lijepa je!Kilometri nisu problem ako su fkt stvarni. Mozda je i 290 tkm...Odvezi ju na dijagnostiku, ako je qtronic, zamasnjak, injektori i turbo ok, onda kupuj!
U Šibeniku prije skoro 5 god kad sam kupova gta, takova neka priča je bila, kažem auto onda banana sada neznam ali sumnjam da je sada u boljem stanju možda u gorem!
kad je potegnuta priča o GTA kakva je ova crvena pulska... :http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-serija-3-318i-oglas-5024002
nešto sam načuo da je neka bila u vodi pa je to sanirano novim motorom a za karambole neznam...
Auto Deni... Znam gazdu, ima dobrih auta. Ima i groblja... Neznam kaj ti reci za ovu! Cijena je ok!Dam ti ja svoj SW za 10.500 ojra