Svaka čast dečki,hvala na savjetima,ne namjeravam uzeti auto ako u startu moram 2k eura ulozit u nju,to nikom nije u interesu.... danko,vidim da si naveo oglas za ovu 159-ku pa pretpostavljam da nešto i znaš o njoj,a i da napomenem,ja se nisam obvezao uzet sad 1.9jtdm sa 150ks,meni paše i sa 120ks,još na prošloj 156-ici sam se izguštao,sa ovom sam se smirio,sad zelim ozbiljniji auto tak da snaga mi nije bitna. Želim funkcionalnost. Ako znaš što o toj,možeš mi na PM poslati i vidim da je mogućnost kreditiranja,pa ako je tako,možda bi se uputio na ogledavanje....