sve ovisi o cjeni, to što je održavan a 150tkm ne znači da za 30tkm njoj neće korpa lamela zamajac i njektori riknuti jer to su jednostavno km na kojima to postaje mogućnost, ja bi radije uzeo neki sa 250tkm gdje je to promjenjeno ima čovjek račun ili neki drugi dokaz i još ktome sigurno je povoljniji u startu od 1vl sa 100tkm 
:icon_eek: jel to neka zahebancija ili?

:
Sta znaci serivisiran auto? Auto na kojemu su svi vitali dijelovi ili periferija mjenjani radi odstupanja od tvorničkih ili (CVH) tehnichih specifikacija, ugrubo rečeno.
Znaci, komplet ovjes i sve vezano uz njega (amortizeri,gume, vile,ramena, seleni, kocnice i sl.). To se lako vidi na preventivnom TP i kod odlaska na optiku. Zatim da su lak i sasija u ok stanju, nije udaren, nije bio karambol i sl. (limar,optika).
Vozis na dijagnostiku kod mehanicara ovlastenog za AR pod pretpostavkom da neki k zna o autu, da pogleda jel su svi uredjaji i periferija motora u funkciji, da imjeri sve tlakove, kompesiju, testira injektore, pogleda bosch pumpu i sl.
Isto tako ak je covjek uradio veliki servis (remenje i sl.) pred par desetaka tisuca km i ima dokaz o tome jos bolje. Samo sa gornjim pretpostavkama si miran, bez ikakvih ulaganja i sl.
Ako je sve na autu uredno i sve sljaka kako bi i trebalo, ostaje na brigu jedino potencijalna mogucnost da ce otkazat turbina ili neki slicni elementi karakteristicni za turbo dizel (kao sta si naveo injekt.,kvacilo i sl.) za koje se zna okvirno neki rok trajanja... Zato sam i rekao, maksimalno smanjiti mogucnost potencijalnih troskova detaljnom analizom auta da se ne bi doveo u situaciju vrece bez dna. A savjetovat nekome da kupi "uredno" auto od 250-300k namjesto urednog sa 100-150k km je u najmanju ruku smijesno, a zasto, ostavljam tebi na razmisljanje
