Dizem ovu temu da ne otvaram novu bzvz..
Dakle,jedan zanimljiv problem u 147-ici..
Problem je sa strujom ocito, simptomi su ovakvi:
- Auto izgubi nekad struju na radiu, nakon par puta paljenja i gasenja, struja se vrati. Neki dan nije radilo desno kratko svjetlo i radio, udjem unutra nakon par min, upalim, sve radi.
- Kad ju je stari vozio doma iz Rijeke pregorila mu oba osiguraca od prednjih kratkih svjetala odjednom... Kaze da je upalio maglenke i osiguraci su pregorili iste sekunde. Isprobao ja sa upaljenim maglenkama kad sam zamijenio osigurace, sve radi.
- Danas upalim, upali se greska ABS-a, ugasim, ponovo upalim, sve normalno.
E sad... Auto ima ugradjene lece... Nekako mi sve vuce da je krivac jedan od balasta ili cak oba
Jel ima itko kakav slican problem...
Mislim, ne pojavljuje se cesto, svakih par dana, ali iritira
