Pregledaj ih dobro da nisu spigani ili još gore da poluosovini nije nešto. Jednom sam imao prilike osjetiti kako je to kada se ti šarafi ne stegnu dovoljno pa poispadaju van i onda ostanu 2-3 unutra i puknu u vožnji... prvo sam mislio da je diff otišo dok se nisam spustio ispod auta... odma mi je bilo sve jasno, a prilično sam ih zategnuo, ali nisam htio pre jako da ih poslije mogu otpustiti a da ih ne polomim. dakle zatežite ih jako!!! uglavnom, nije bilo veće štete osim što se onaj poklopac na poluosovini malo spigao od iskakanja, a ta dva šarafa su pukla i ostali unutra ali ih je lako bilo izvaditi van jer više ničime nisu bili zategnuti.
i sva sreća da se ovo dogodilo kod kretanja jer bi na nekoj brzini poluosovina dobila centrifugalnu silu i počela iskakat i polupala bi pol auta od ispod...