distance nisu nikakav problem što se sigurnosti tiće,samo naravno stavit šarafe koji hvataju dobar dio navoja,
svaki tokar ih može lagano stanjit a da ne tresu,čak bi i ja mogao a radio sam na tokarskom samo par sati :hehe:
što se ovjesa tiće,isto ti je imao manji ET ili distancu,to što će malo patit radi 15mm neće mu previše skratit vijek trajanja