Pazi, pazi! Nisam imao pojma o ovome. Možeš li malo pojasniti to s mjenjačem Alfe 159, koji je točno tu problem? Kažeš da se teže šalta.
ne vidim ja to kao veliki problem, nego jednostavno to nije mjenjač za brzo šaltanje, ono 1-2-3, 3-2, 2-3..
hod nije predug, precizan je al pruža previše otpora i nije u nekoj baš harmoniji sa spojkom..
ako se dobro sjećam na 1.9 je nešto "lakši" nego na 2.4...
i mogu ti reći da sam dosad vozio 4-5. 159tki, od čega 2. su bile moje i gotovo svaka je u nijansama drugačija..
recimo od dugya sw ima najugodniji ovjes i najmekši volan, što je za mene pozitivno...moje 159 su imale i jedna i druga dosta težak volan što kad se navikneš je donekle ok, al recimo moj stari je uvijek znao reći da je ko u fapa

kad imaš mekši volan onda imaš i osjećaj da je auto lakši.. ma najbitnija je harmonija i onda je to užitak, znači ugodan ovjes, mjenjač, volan, spojka itd...