Ljudi dajte mi recite kak da objasnim ljudima da se 159 ne kvari ništa vše od ne pokvarljivih njemačkih auta? Kak?
:
to je stari moj težak zadatak

mi koji je vozimo mi znamo što je 159..
ja sam u 3 godine imao vanrednih troškova za ravno 100eura, to je kad sam morao mijenjati
posudu za ulje od serva+ulje+ruke...
reci im neka slobodno odu na forum bmw, audi, mercedes, ford, vw, opel, pa
nek vide kako ide ostalima, ima svačega da čovjek ne povjeruje...samo što kad
mecki w204, audiju b7, bemveju e90 nešto rikne, to se njima gleda kroz prste, a
alfama se još sve preuveličava...