Vlasniče kockastog poluproizvoda sa 6-tim motorom po redu, ne placi...
Vjerujem da je bolno voziti auto koji lici na Ladu Rivu sedan a i prijenos joj je slican, ali tvoje omalovazavanje 159-tke kao dizajnerskog remek djela, nece pomoci tvojoj potenciji, liniji ni samopostovanju!
Ne placi, dobit ces đir u impression 8v primjerku i to ce biti dovoljno :grinning-smiley-044: