Loša iskustva sa ovl. servisom-Auto Prikratki Varaždin.
Puno sam čuo loših stvari o tom servisu, posebno o bezobraznom gosp. Stevi, on je neki voditelj servisa, al sam se i sam morao u to uvjeriti dal je to istina.
Dakle upalila se lampica airbaga na Marei i naravno treba ići u servis da se poništi greška i ugasi lampica airbaga.
Dođem, kažem kaj treba, veli Stevo sad to riješimo.
I nakon što su stručnjaci mehaničari-djeluju ko da nisu ni punoljetni-prvo par minuta tražili dijagnostičku utičnicu, nešto prčkali, veli Stevo da ne mogu uspostaviti komunikaciju testera sa ECU-om airbaga. Ja velim ok, kaj sad-nudi mi Stevo reparaciju ECU-a bez da je utvrdio o čemu se radi i veli reparacija je 600 kuna.
Rekoh fala nebi jer si nabavim drugi origigi nepopravljani ECU za 200-300 kuna. On na to podmjehom da ne zna kak ću to izvesti i nabaviti po toj cifri, al veli moj je auto i nek radim kaj hoću.
I nakon toga on mi naplati 122 kune testiranje ECU-a. Pa velim da nisu niš napravili i kak onda misle naplatiti to, al veli da kad si nabavim ECU, da je slijedeće testiranje besplatno.
Ja rekoh ajde, da vidimo, nije mi do tih novaca, al baš da vidim kak će to završiti
Naravno. Nabavio drugi ECU, spojim, dam kontakt i lampica više ne svijetli. I ja ode nazad kod Stevice i velim da mi vrate lovu jer je problem riješen BEZ njega i njegovih stručnjaka
Naravno, nema šanse, veli da su mi naplatili testiranje. Pitam kakvo testiranje kad se niste uspjeli spojiti tester sa ECU-om airbaga.
Veli da to je bio test i utvrdili smo da je centrala neispravna. Pitam pa kaj je neispravno kad ste to "testirali". Je veli da to se posebno plaća.
Ja rekoh čekaj malo-došao sam u servis sa greškom na autu i da mi to riješite. Otišao sam iz servisa sa tom istom greškom a vi ste mi naplatili da ste nešto napravili-kako to.
Stevica uporno ponavlja da su mi naplatili testiranje i da ja njega ne razumijem kaj on priča.
Ja ga uporno pitam kako su nešto ispitali testerom a da ga nisu uspjeli spojiti.
On tupi svoje i pošto se ne žeilm spuštati na takve primitivne razine, lijepo sam mu se zahvalio i otišao.
Dakle taj Stevo je jako aroganta i bezobrazna osoba, o nesposobnosti i kuženje u Fiate ni da ne pričam.
Taj čovjek je sposoban prodati takvu pamet na bezobrazan način.
Dakle, iz svog iskustva, ai i onoga što sam čuo, izbjegavajte taj servis.
ALI, dečki iz dućana kraj servisa di se prodaju dijelovi su skroz druga stvar-korektni, riješe i popust ako treba itd, njima svaka čast, s njima imam samo pozitivna iskustva.
Nikad više tam, rađe odem do SEB-a