Za taj motor postoje samo jedne svijećice s kojima radi kako treba, pogotovo kad se turpija motor, otvoreni ispuh, micanje katalizatora, dobar usis, nešto bi se dobilo i motor bi bio osjetno življi. Kablove je uzalud mjenjat jer tvornički savršeno odrađuju posao. Da se promjeni usis bi vjerojatno bila malo veća razlika jer usisna je ko eifelov toranj nabuđena sa svime i svačime