13-04-2021, 08:28:45

Autor Tema: Alfa 147 jtdm  (Posjeta: 535 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline JV-23

• Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Spol: Muški
    • Split
Alfa 147 jtdm
« u: 01-11-2020, 13:48:44 »
Evo da stavim i par slikica svog autica, mada to nije ni izbliza jos gotovo, dakle radi se o 147ici 110kw plus chip, 150tkm na satu, dosta toga od ovjesa je novo na autu, od mojih preinaka tu su inox nosaci, novi znakovi, narucen je radio s gpsom a u planu do kraja godine je jos zadnji lonac s ispuhom, crna maska, kožni sicevi i jos nekoliko detalja, vlasnik mi je rekao da su na forumu upoznati s ovim autom valjda od pretproslog vlasnika.... eto kad jos sto stavim napravit cu update...

Offline JV-23

• Učim polako
    • Split
Odg: Alfa 147 jtdm
« Odgovori #1 u: 01-11-2020, 20:19:55 »

Offline Demavet

• Pripravnik
  • **
    • Sarajevo
« Odgovori #2 u: 01-11-2020, 22:50:42 »
Super je! Sretno :mah:

Offline JV-23

• Učim polako
    • Split
« Odgovori #3 u: 13-11-2020, 17:41:39 »
Evo par novih detalja.... stavio sam led svjetla u unutrasnjost i svjetla od tablica i moram priznat da dize auto puno
Evo danas isto tako napokon zavrsena ugradnja 2din radia i jos cekam samo ovaj mali tanki okvir koji dode izmedu radia i ovog origigi...(ako nekog zanima mogu detaljno napisat kako sam ga stavio...) i sredio sam ručicu mjenjača koja je bila izgrebana, jednostavno sam počupao van svu kožu, a gornji metalni dio izbrusio s 4 brusna papira i bacio dvi ruke srebrnog spreja.... po meni izgleda super, bolje nego prije 10puta, još evetualno nanovo tapeciram u kožu ovaj crni dio mada mi je i ovako ok...
Evo prilažem i neke slike obavljenog posla....
Slijedi jos koža, tapeti te zadnji lonac s dva mini nastavka
Pozz svima

Online Toni23

• Pripravnik
  • **
    • Šibenik
« Odgovori #4 u: 13-11-2020, 19:49:11 »
Evo par novih detalja.... stavio sam led svjetla u unutrasnjost i svjetla od tablica i moram priznat da dize auto puno
Evo danas isto tako napokon zavrsena ugradnja 2din radia i jos cekam samo ovaj mali tanki okvir koji dode izmedu radia i ovog origigi...(ako nekog zanima mogu detaljno napisat kako sam ga stavio...) i sredio sam ručicu mjenjača koja je bila izgrebana, jednostavno sam počupao van svu kožu, a gornji metalni dio izbrusio s 4 brusna papira i bacio dvi ruke srebrnog spreja.... po meni izgleda super, bolje nego prije 10puta, još evetualno nanovo tapeciram u kožu ovaj crni dio mada mi je i ovako ok...
Evo prilažem i neke slike obavljenog posla....
Slijedi jos koža, tapeti te zadnji lonac s dva mini nastavka
Pozz svima

Koji je to 2din i koja je cijena?

Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk

Offline JV-23

• Učim polako
    • Split
« Odgovori #5 u: 13-11-2020, 20:09:07 »
Kinez, al bas sam prezadovoljan svime, zvuk, slika, osvjetljenje, sve...cijena sa okvirima mu je cca1000kn i mislim da je ovo bolje rjesenje od nekih renomiranih koje platis 1000eura i za 4-5god imas zastarjeli proizvod... a ovako svako par godina mos imat novi🤣, ugradnja je jednostavna, ima neki tip na youtubeu stvarno je objasnio sve do u detalj

Online Toni23

• Pripravnik
  • **
    • Šibenik
« Odgovori #6 u: 13-11-2020, 20:24:10 »
Može neki link ili nešto da bacim oko na taj uređaj

Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk

Offline Demavet

• Pripravnik
  • **
    • Sarajevo
« Odgovori #7 u: 13-11-2020, 20:36:38 »
Taj isti uredjaj sam i ja ugradio prije nekoliko mjeseci i perfektno radi za sada. Zvuk nije los, ali nije ni najbolji. Mozda ne bi bilo lose ofarbati ovu crnu blendu u sivu.

« Zadnja izmjena: 13-11-2020, 20:37:32 od Demavet »

Sljedeći korisnici su zahvalili na ovom postu: JV-23

Offline JV-23

• Učim polako
    • Split
« Odgovori #8 u: 13-11-2020, 20:41:23 »
Taj isti uredjaj sam i ja ugradio prije nekoliko mjeseci i perfektno radi za sada. Zvuk nije los, ali nije ni najbolji. Mozda ne bi bilo lose ofarbati ovu crnu blendu u sivu.
Prekrasan volan!🥰🥰
I da, moja mi blenda dolazi za dva dana, vec sam spremio sprej brus papir, sve je spremno😃
Koliko te je izaslo ovo tapeciranje volana i ove kože oko mjenjača, u planu mi je to skupa s kožnim sicevima nabavit,
Ps evo jedan link, ovo mozda nije loše rjesenje kazu da je njemacka kompanija, meni se nije dalo cekat 7-8dana al moguce da je i kvalitetnija https://www.electronic-star.hr/HiFi-i-TV/Auto-HiFi/Autoradio/Autoradio-s-displejom-na-izvlacenje/MVD-400-CP-autoradio-7-zaslon-osjetljiv-na-dodir-4-x-45-W-maks-BT-Android-Auto-USB-2-DIN-crni.html?gclid=Cj0KCQiA-rj9BRCAARIsANB_4AATksBTOv-Syf23LjFLkmB91Z14pss4DpbOXka_OR_oZbyRiglqfcwaAov2EALw_wcB

Offline Demavet

• Pripravnik
  • **
    • Sarajevo
« Odgovori #9 u: 13-11-2020, 21:32:47 »
Čini mi se da je sve skupa (volan, koza mjenjaca i rucne) oko 110-120 eura.