Prva slika, živi tempo, guma nema potreban tlak, nalikuje "hot tearu", druga slika-sve idealno. To bi bilo moje gatanje... 
Prva slika je liva strana gume, druga desna. Isti tlak,nakon 30-40km... Da nema dobar tlak bio bi "cold tear"?
Inace nakon gledanja slike od nekog ko je strucan na grobniku, savjet je jos nize s tlakom.....
Cinjenica je da otvaram grublje u lijevim zavojima, ne znam... Pasu mi vise 😂
Probat cu jos malo nize pa cemo vidit
