Bok ekipa,
Ako bi netko znao pomoći, imam dosta problema sa alfom 156 1.9 JTD 115 ks, jako trese, ruži i zvecka pri kretanju sa kvačilom ili sa gasom, cijela armatura i tapete od vrata se žele odvojiti.
Promijenio sam zamašnjak, lamelu, potisnu ploču, gornji, lijevi i donji nosač na getribi i dalje nema promjene, još je gore.
Ne znam više što bi sa autom, žao mi je što sam ga uopće kupio.
Ima li možda netko sliku kako bi trebao biti spojen donji nosač jer ga ja nisam mijenjao nego majstor u servisu, pa sam samo probao malo dotegnuti i otegnuti nosač i opet ništa, a u servis više ne želim jer ni oni ne znaju.
Imate možda neke preporuke osim zapaliti ili prodati auto?
Hvala unaprijed.