Bija sam u Pina kad ste i vi bili ocito

Onako,mamuran,dolazim,i prvo sta sam primjetija je da nemam di parkirat,nisam uopce skuzija da je 7-8 Alfi u redu.
Onda odem s druge strane,kod starackog doma,i tu ostavim auto.
E,sa 145 sam bija.
Udem u kafic,ekipa mi vec sidi,i oni mi pokazu aute,kazu evo ti ekipa.ja zavarija,zamisli koliko Alfi na jednom mistu.
Onda mi nekako sine da bi to moga bit kakav meeting

Inace brze kopcam,da sam se posteno naspavai to bi sve skonta u ispod 15 minuti,ne bi mi tribalo po ure ka danas.
Budem i ja naletio koji put,moram i ovaj podforum pogledat tu i tamo.