Ajoj @jurićka jača si od mene,tek se sad ne mogu prestat smijat,,

: Koja lipa oblekica,a tek minđuše,,

Ljubomorna sam na tvoju košuljicu sa točkicama.. ko kakva čedna tetkica si :hehe: :hehe: Viktore još jednom svaka čast

odavno se nisam ovako nasmijala ,,,