Drago mi je da se radi

Slijedi pjeskarenje?
Radi gospodin polako i pedantno nisam ga htio puno ometati uglavnom ovo sto se vidi ima iskrojeno drugo tako da moze uklopiti nove podove i pragove i rubnjake koje imam
Ako se ispjeskari nece imati po cemu krojiti, uglavnon kaze on ostati ce krov i jos par detalja od orginalne skoljke
Uglavnom kad mu dosadi ovaj prede na drugog na kojem ima manje posla pa kaze da mu on dode kao odmor naspram ovog
Sreca je sto drugi nece trebati dijelova limarije kao ovaj prvi pa je to plus za budget
Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk