0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Gdje si dogovorio?
Tek sad vidim temu... Kaj to lova od osiguranja ode u ovo? Hoce ti bit dosta?
Sta ti sad sve imas od auta...?Mx5, ovu, i razvaljenu 159-tku?...
159 ti prodao ili otisla u osiguranje?
ovo pretpostavljam da si vidio,ali u slučaju da nisi http://www.njuskalo.hr/oldtimer-dijelovi/alfa-romeo-gt-junior-gtv-bertone-oglas-18057544
Ludilo!Svaka čast!Upustiti se u tako nešto...kapa dole
Videćeš ako se pojaviš sa njom na skupovima reakcije ljudi i onda znaš zašto si to radio a dotle da te Bog i novčanik pogleda hehe...
E vidis, ovo je meni potpuno krivi razlog za prihvatiti se bilo cega. Kada radis radi to za svoj gust, ne zbog reakcije drugih.Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
Znam momci...radiš prvo za svoj gušt ali prija kad to neko vidi i prokomentariše.
Jel te zanima reakcije zene? (Image removed from quote.)
Jel te zanima reakcije zene?
Ohlade se one sve... Ali pamte
Ne zanima me reakcija drugih Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Onda si ti najmanje tašt čovjek od svih na kugli zemaljskoj.
Koliko poreza???