Evo kako su izgledale gume nakon 15-ak krugova na stazi



Ukratko zadovoljan sam ponašanjem na stazi. Kočnice odradile posao besprijekorno
(BTW više ne cvile

) Prednji amortizeri su bili naštelani na skoro najtvrđe a zadnji
su bili podešeni na nešto mekše a auto je odlično držao zavoje (usprkos 1.5 t težine).
Špera (Q2) je osjetno pomagala kod izlazaka iz zavoja. Jedini nedostatak je malo više
momenta na nižim obrtajima jer raspon u kojem razvija max moment je dosta mali i
razvija ga pri višim obrtajima (od 5500 do 6500) tako da je bilo potrebno stalno držati
visoki broj obrtaja.
