Danas je ecu dobio nove narede, ja sam zadovoljan osjeti se razlika ali fali maf..
mjerio sam u voznji parametre i maf se blesira grdo i staje na 800-900 i to je to.
iduci planovi su maf-tec2000 za dizne i zadnji protocni lonac. onda smo kaj se tice motora gotovi jedino ak me supi nekaj da veci turbo mecem gore.
inace sad 1 bar ima vec na 1900rpm a radni je 1.1 i to ima na 2000 i drzi do 3000+ onda pada al ne toliko ko prije.. al to pripisujem mafu sto gubi tlak jer nedaje dosta goriva i nema kaj turbo zavrtit.
ljepse se vozi auto, nista specijalno al ljepse se vozi, maf ce zaokruzit cijelinu nadam se.